Івано-Франківське міжрегіональне управління Міністерства юстиції продовжує системну роботу, спрямовану на підвищення професійного рівня адміністраторів ЦНАП та вдосконалення якості надання послуг у сфері державної реєстрації.
Днями фахівці юстиції провели навчання для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Сторожинецької міської ради Чернівецької області.
У заході взяли участь:
Іван Гринюк — заступник начальника Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України у Чернівецькій області;
Олена Романчук — завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів;
Крістіна Сташеску — начальник ЦНАП Сторожинецької міської ради.
Під час навчання обговорили:
- функції та повноваження адміністраторів під час прийняття та видачі документів;
- ефективну взаємодія між адміністратором та державним реєстратором;
- відповідальність адміністраторів під час проведення державної реєстрації прав та бізнесу.
Учасники також обговорили порядок створення та функціонування віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП.
Підпишись на Facebook


